ایران فیدار > مقالات > قیمت کرکره برقی اصفهان | ایران فیدار

قیمت درب اتوماتیک کرکره ای

کرکره برقی که با استفاده از ریموت کنترل بالا و پایین می رود با توجه به کاربردهای مختلف از تیغه و موتورهای مختلفی در آن استفاده می شود . قیمت کرکره برقی نیز بسیار وابسته به همین دو فاکتور اصلی یعنی تیغه کرکره برقی و موتور کرکره برقی است. تیغه کرکره آلومینیوم و تیغه شفاف پلی کربنات پرکاربردترین و بهترین نوع تیغه کرکره هایی است که برای کرکره برقی مورد استفاده قرار می گیرند. در مورد موتور کرکره برقی نیز موتور توبولار و موتور ساید بیشترین مصرف را در این نوع درب ها دارا هستند.
دو فاکتور اصلی در تعیین قیمت کرکره برقی موتور و تیغه کرکره است. ولی این بدین معنی نیست که فقط با دانستن قیمت این دو مورد می توانید قیمت کرکره برقی مورد نیاز خود را تخمین بزنید. در واقع می توان گفت اگر یک فرمول ریاضی برای تعیین قیمت کرکره برقی نوشته باشیم ، تیغه و موتور متغییر های این فرمول هستند و تعداد زیادی اعداد ثابت از جمله شفت کرکره ، ریموت و رسیور ، شاسی و شاسی کشی ، نصب ، حمل ، مونتاژ و... به آن اضافه می شود. پس این تصور که بسیاری از خریداران فکر می کنند با دانستن قیمت تیغه و موتور کرکره برقی خودشان می توانند قیمت کرکره برقی را محاسبه کنند کاملاً اشتباه است.


توضیحات برای عکس ثبت نشده
جهت استعلام قیمت کرکره اتوماتیک و مشاوره ی رایگان با ما در تماس باشید

قیمت تیغه کرکره

قیمت گذاری تیغه کرکره آلومینیوم با توجه به المان های مختلفی انجام می پذیرد که می توان به درجه ی سختی ، وزن در هر متر مربع آن و نوع رنگ استاتیک آن نام برد.
درجه سختی تیغه کرکره باید به صورتی باشد که بتواند سختی ۱۵ راکول را که استاندارد بین المللی است را تحمل نماید .
مورد دیگر وزن تیغه ها در هر متر مربع نیز می باشد که اکثرا در بازار از متر مربع ۵.۵ کیلو گرم تا متر مربع ۱۲ کیلو گرم موجود می باشد . بدیهی است هر چه وزن در متر مربع بالاتر رود قیمت تیغه ها نرخ بالاتری به خود می گیرند.
مورد آخر که می تواند در قیمت تیغه کرکره تاثیر گذار باشد نوع رنگ و رنگ مورد نظر آن ها است . رنگ الکترو استاتیک سفید و کرم رنگ نسبت به دیگر رنگ ها قیمت به مراتب پایین تری دارند ، نوع دیگری از رنگ به نام دکورال وجود دارد که میتوان با آن طرح های چوبی و سنگ را روی تیغه کرکره بدست آورد که نسبت به رنگ ساده دارای قیمت بالاتری می باشد.

قیمت در کرکره ای در اصفهان | ایران فیدار

قیمت موتور کرکره برقی

موتورهای درب کرکره ای اتوماتیک دارای برند های مختلفی در بازار می باشند . بیشترین مورد مصرف موتور کرکره برقی موتور توبولار و ساید است که قیمت آن ها با توجه به قدرتشان که بر حسب نیوتن متر محاسبه می شود قیمت گذاری می شود.
اصولا موتور توبولار قیمت پایین تری نسبت به موتور ساید دارد ولی باید توجه شود که عمر مفید و قدرت موتور ساید به مراتب بیشتر از موتور توبولار است.
یکی دیگر از عواملی که تاثیر در قیمت موتور کرکره برقی می گذارد نوع باتری دار این موتور است که دارای قیمت بالا تری نیز می باشد. نکته ای که قابل توجه هست مزیت موتور باتری دار در مواقع قطع برق است که درب اتوماتیک با تکیه به باتری خود عمل می کند .

خرید در کرکره برقی | ایران فیدار

دیگر مواردی که در قیمت تمام شده کرکره برقی تاثیر می گذارد می توان به هزینه ی نصب ، کرایه حمل ، چشمی مادون قرمز در صورت درخواست و آهن کشی چارچوب درب اشاره کرد .
قیمت کرکره برقی بصورت کلی به ابعاد آن وابسته است. حتی تاثیر قیمت موتور و تیغه در قیمت کل کار نیز ، باز هم به ابعاد کرکره برقی وابسته است 

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت ایران فیدار می باشد.