ایران فیدار > درب اتوماتیک در اصفهان > درب اتوماتیک زیر سقفی در اصفهان
درب اتوماتیک زیر سقفی پارکینگ | ایران فیدار

درب اتوماتیک زیر سقفی

درب اتوماتیک زیر سقفی

درب اتوماتیک زیر سقفی یا سکشنال یک انتخاب مناسب و ایده آل است که علاوه بر سهولت در استفاده دارای کیفیت مطلوب بوده و از ظاهری زیبا و هماهنگ با نمای ساختمان برخوردار است . تمامی افرادی که در زمینه ساخت و ساز و معماری ساختمان هستند از لحاظ زیبایی و مدرن بودن و کیفیت بالای ساخت به عنوان انتخاب اول خود در اتوماتیک زیر سقفی را برای پارکینگ در نظر می گیرند. در سکشنال به عنوان پدیده ای جدید و نو برای ساختمان های هوشمند و مدرن امروزی کاربرد بسیاری دارد. در اتوماتیک زیر سقفی به علت مکانیزم خاص و مزیت های این درب در ایران مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. 

در اتوماتیک زیر سقفی - در سکشنال در اصفهان | ایران فیدار

در اتوماتیک - درب اتوماتیک صنعتی - در اتوماتیک پارکینگ زیر سقفی | ایران فیدار

عملکرد درب اتوماتیک زیر سقفی

درب اتوماتیک زیر سقفی عملکرد ساده ای دارد و از ایمنی و عایق بندی مناسبی در برابر نوسانات دما و رطوبت برخوردار می باشد . در های سکشنال از چند پنل تشکیل شده است که توسط لولاهای فولادی به یکدیگر متصل شده اند. درب سکشنال توسط ریل های جانبی قادر خواهند بود که از حالت عمودی در حالت بسته به حالت افقی و موازی با سقف در حالت باز درآیند، بنابراین این نحوه عملکرد سبب می شود تا بهترین میزان بازشو در عرض و ارتفاع حاصل آید.این حالت باز و بسته شدن سبب شده که اینگونه درب ها را با نام درب زیر سقفی بشناسند. استفاده از این درب برای تمامی اعضاء خانواده به راحتی انجام می شود .  درب سکشنال پارکینگ یا در اتوماتیک زیر سقفی مناسب برای پارکینگ هایی با تردد بسیار بالا است.  در سکشنال پارکینگ توسط فنرهای بالانس بسیار قوی، فشار اضافی را کم می کند و وزن اصلی پانل های درب سکشنال را به تعادل می رساند. در کنار انتخاب یک سیستم اتوماسیون، می توان در تردد بسیار بالا از موتور کِشنده برای درب سکشنال پارکینگ استفاده کرد. به علت استفاده از چرخ های ضد سایش و ریل های نگهدارنده، استهلاک درب سکشنال در مقایسه با دیگر سیستم های درب اتوماتیک بسیار کم است. درب سکشنال پارکینگ به دلیل مکانیزم های خاص در ایران مورد توجه قرار گرفته است. درب های سکشنال، مناسب فضاهایی است که از لحاظ ارتفاع و فضای پارکینگ دارای محدودیت است. فضای لازم برای نصب درب سکشنال بین ۲۰ تا ۲۵ سانتی متر از ارتفاع می باشد.


مزایای درب اتوماتیک زیر سقفی

 


عایق صدا
با یک ریموت باز و بسته می شود
نصب و استفاده آسان

دارای ظاهری مدرن و منظم
امکان نصب درب نفر رو
دارای ایمنی بالا

قیمت درب اتوماتیک زیر سقفی

همان طور که می دانید در سکشنال طرحی نو و کاربردی برای هر پارکینگی دارد، بر این اساس وزن ساندویج پنل و اندازه درب مهم ترین عامل تاثیر گذار در قیمت درب اتوماتیک زیر سقفی می باشد. نوع دیگری از درب اتوماتیک سکشنال برای ورودی کارخانجات یا سازمان ها نصب می شود که به دلیل سایز بزرگ درب نصب شده، قطعات بادوام تری است و در این صورت با نصب و پشتیبانی که انجام شود موجب افزایش قیمت درب  نصب شده می شود و همین طور در صورت نصب درب کوچک نفر رو موجب افزایش قیمت می شود. برای درخواست قیمت درب اتوماتیک زیر سقفی می توانید با ما در تماس باشید.

انواع درب اتوماتیک زیر سقفی

درب اتوماتیک زیر سقفی مسکونی


درب اتوماتیک زیر سقفی صنعتی

درب اتوماتیک زیر سقفی آتش نشانی


در اتوماتیک زیر سقفی مسکونی

نصب درب سکشنال مسکونی به دو صورت انجام میشود:
۱- ۹۰ درجه
۲- زاویه دار (مناسب برای پارکینگ های رمپ دار)
موتورهای درب زیر سقفی مسکونی به صورت کشنده می باشد.
پنل های در سکشنال مسکونی از تنوع بالایی برخوردار است:
کتیبه دار (Cassette Panels) شیار دار (Ribbed Panels)قاب دار (Framed Panels)
قابلیت ایجاد پنجره و درب نفر رو درون پنل ها را دارا می باشند.     

نصب درب سکشنال - نصب در زیر سقفی | ایران فیدار

درب زیر سقفی صنعتی

این نوع در اتوماتیک به درب هایی گفته می شود که برای درب ورودی کارخانجات و سوله ها استفاده می شوند و ابعاد آنها بزرگ و تردد آنها بالا و نامحدود می باشد . درب صنعتی را بسته به شرایط و فضای موجود می توان به سه روش نصب کرد:
۱- ۹۰ درجه
۲- زاویه دار
۳- گیوتینی(عمود باز شو)
موتور درب صنعتی معمولا به صورت ساید گیربکسی(به علت ابعاد و تردد بالا) نصب می شود. پنل های درب سکشنال از تنوع رنگی زیادی برخوردار است و دارای این قابلیت می باشد که درون پنل ها پنجره و درب نفر رو تعبیه شود.

پنچره در اتوماتیک - در زیر سقفی ارزان | ایران فیدار

در زیر سقفی آتش نشانی

درب زیر سقفی آتش نشانی مانند درب صنعتی است با این تفاوت که سرعت باز شوی درب از اهمیت بالایی بر خوردار است که باید از موتور های  سرعتی استفاده شود

فروش در اتوماتیک زیر سقفی - فروش درب سکشنال | ایران فیدار