ایران فیدار > تماس با ایران فیدار

بهترین خدمات در ایران فیدار

دفتر مرکزی : اصفهان | خیابان بزرگمهر | خیابان ۲۲ بهمن | کوچه ۲۶ (همت) | سمت چپ بن بست الهام (مراجعه با هماهنگی قبلی)
۰۹۱۳۳۲۴۵۰۰۴
۰۳۱۳۵۲۱۶۴۹۵
iranfidar@gmail.com
  • همه روزه ۸-۲۰
عکس لوکیشن

بازدید و مشاوره رایگان

بررسی دقیق و فنی هر پروژه قبل از اجرا باعث می شود پروژه در کمترین زمان ممکن با دقت بالا و سرعت پیش رود و دست‌ آخر کیفیت مورد رضایت کارفرما حاصل شود . شرکت ایران فیدار در راستای اهداف مشتری مداری و تحقق یافتن خریدی هدفمند با ارائه ی تجربه و تخصص کارشناسان خود به شما در این مهم یاری می نماید.

مزایای استفاده از مشاوره و بازدید توسط کارشناسان ایران فیدار

افزایش آگاهی شما از پروژه مدنظر و در نتیجه تصمیم گیری دقیق تر
محاسبه ی علمی و تخصصی پروژه توسط کارشناس فنی
آگاهی از روند اجرای پروژه در حین اجرا
استفاده از تجهیزات مناسب با پروژه و صرفه جویی در زمان ، انرژی و هزینه

چرا ایران فیدار؟

درب اتوماتیک در اصفهان | ایران فیدار

ما در شرکت ایران فیدار فعالیت رسمی خود را در سال ۱۳۹۱ آغاز نمودیم و طی سال ها خدمت به مشتریان عزیز به تجارب با ارزشی رسیده ایم و در ادامه ی مسیر نیز، تمام تلاش خود را صرف ارتقای هر چه بیشتر کیفیت فعالیت های خود می‌نماییم. شرکت مهندسی ایران فیدار در زمینه فروش، نصب و خدمات پس از فروش انواع درب اتوماتیک، سیستم های حفاظتی، راهبند اتوماتیک و دزدگیر حرفه ای مشغول به فعالیت می باشد. ایران فیدار با بهره مندی از سالها تجربه و همچنین تیم خلاق می تواند همکاری مناسبی با شرکت ها، اورگان ها و ادارات داشته باشد. این مجموعه علاوه بر ارائه خدمات حرفه ای در زمینه درب اتوماتیک می تواند با تکیه بر تجربه و دانش خود در سایر زمینه های مهم نظیر دوربین های مداربسته نیز فعالیت کند.

بیشتر بخوانید!
تعمیر درب برقی اصفهان | ایران فیدار

پیش از خرید و ثبت سفارش خود، می توانید از متخصصین زبده ما در خصوص محصول مورد نظرتان تخصصی ترین مشاوره را دریافت کنید. 

نصب درب اتوماتیک در اصفهان | ایران فیدار

پس از انتخاب محصول مورد نظر خود، می توانید تنها در یک تماس هماهنگی های لازم جهت ثبت سفارش را با واحد فروش ایران فیدار انجام دهید. 

قیمت در برقی | ایران فیدار

پس از انجام مراحل نهایی خرید، محصول مورد نظر به همراه کلیه متعلقات برای شما ارسال و در اسرع وقت به صورت تضمین شده نصب می شود. 

خرید در برقی | ایران فیدار

پس از نصب محصول در مکان مورد نظر شما برگه ضمانتی مبنی بر ارائه خدمات و تعمیرات تخصصی توسط استادکار نصاب تحویل می گردد. 

در برقی | ایران فیدار

شرکت مهندسی ایران فیدار به عنوان یکی از برترین شرکت های عرضه کننده خدمات فنی در زمینه درب های اتوماتیک و سیستم های حفاظتی شناخته شده است. این شرکت با پشت سر گذاشتن مراحل به صورت قدم به قدم و با یاری خداوند متعال و همکاری پیوسته اعضا و پرسنل، در جایگاه یکی از محبوب ترین و معتبرترین شرکت ها در راستای خرید، فروش، نصب، و تعمیر انواع درب های اتوماتیک کرکره ای، ریلی و بازویی، انواع دزدگیر و راهبند های اتوماتیک قرار گرفته است. مهم ترین مورد در تبیین سیاست و خط مشی شرکت ایران فیدار ارائه خدمات با کیفیت حداکثری و کسب بالاترین سطح رضایتمندی از مشتریان عزیز می باشد. 

تماس با واحد بازاریابی ایران فیدار