ایران فیدار > درب اتوماتیک در اصفهان > درب اتوماتیک ریلی در اصفهان > نصب درب اتوماتیک ریلی
نصب درب اتوماتیک ریلی پارکینگ | ایران فیدار

نصب درب اتوماتیک ریلی

چگونگی نصب درب اتوماتیک ریلی

هدف از ارائه این محتوا کمک به نصب درب اتوماتیک ریلی در اصفهان است. درب اتوماتیک ریلی دارای انواع مختلفی از قطعات و یراق آلات است که ما با ارائه این مقاله به تفصیل به آموزش نصب درب ریلی پرداخته ایم. درب اتوماتیک ریلی به این صورت است که یک لنگه درب اتومانتیک ریلی که اکثرا از دو و نیم متر عرضش بیشتر است به صورت کشویی به سمت راست یا چپ رفته و محیط ورودی را به کلی باز میکند. درب اتوماتیک ریلی برای مکانهایی استفاده می شود که به تمام فضای ورودی پارکینگ احتیاج دارند و یا اندازه درب ریلی اتوماتیک به قدری بزرگ و سنگین باشد که استفاده از مدل های دیگر مانند درب ریلی پارکینگ اتوماتیک لنگه ای، زیر سقفی یا زیر سطحی مقرون به صرفه نباشد. از درب بازکن ریلی می توان در پارکینگ های مسقف و باز استفاده نمود زیرا که باز و بسته شدن این درب اتوماتیک کم صدا است و برای ساکنین مجتمع آلودگی صوتی ایجاد نمی کند. امروزه استفاده از درب اتوماتیک کشویی و درب بازکن های ریلی به دلیل کم صدا بودن و زیبایی همچنین کم جا بودن آن در مجتمع های مسکونی و تجاری رو به افزایش است. از محدودیت های درب های ریلی می توان به سرعت پایین آن هنگام باز و بسته شدن درب اتوماتیک و الزام داشتن فضایی آزاد معادل اندازه خود درب ریلی اتوماتیک در سمت چپ و راست آن میتوان اشاره کرد. معیارهای برای انتخاب اوپراتور درب اتوماتیک ریلی یا درب اتوماتیک کشویی وجود دادرد که در ادامه مطلب توضیح داده خواهد شد.


درب اتوماتیک ریلی - نصب درب اتوماتیک ریلی در اصفهان - نصب در بازکن ریلی | ایران فیدار

نصب درب ریلی اتوماتیک در اصفهان

روش شناسایی کورس درب برقی کشویی
برای این منظور باید درب اتوماتیک ریلی را در حالت میانی قرار دهید و فرمان Close را اجرا کنید. در این حالتدرب اتوماتیک ریلیبه سمت بسته شدن بطور آهسته حرکت میکند و بعد درب اتوماتیک با سرعت بالاتر از قبل به سمت باز شدن حرکت میکند که بعد از چند ثانیه با سرعت به سمت بسته شدن درب اتوماتیک حرکت میکند و در آخر می ایستد و Stop میکند.
روش ریست کردن و پاک کردن ریموت درب اتوماتیک ریلی
برای این منظور باید کلید رسیور را نگه دارید تا چراغ روشن شود و بعد از چند ثانیه چراغ رسیور شروع به ۳بار روشن و خاموش شدن میکند. که برای بار سوم قبل از خاموش شدن چراغ، بایستی کلید رسیور را رها کنید و منتظر شوید تا چرا رسیور دوباره روشن شود و با سرعت کلید رسیور را یک لحظه فشار دهید و مدت ۱۰ ثانیه صبر کنید تا سیو شود. که اگر این کار را درست انجام داده باشید در آخر چراغ رسیو تند تند چشمک میزند و بعد به تعداد ۵ بار به آرامی روشن و خاموش میشود.
روش ست کردن ریموت درب ریلی اتوماتیک
برای این کار باید این مراحل را انجام بدهید . ابتدا باید کلید رسیور را نگه دارید تا چراغ رسیور روشن شود و بعد کلید را رها کنید. سپس باید کلید ریموت را برای ۱۰ ثانیه نگه دارید و سپس رها کنید. و در آخرین مرحله باید ۱۰ ثانیه صبر کنید تا سیو شود.


مزایای نصب درب اتوماتیک ریلی

استفاده از درب اتوماتیک ریلی برای پارکینگ مزایای زیادی دارد، از جمله:
۱- جایگزین نیروی انسانی بدون پیاده شدن از خودرو جهت بازکردن دستی درب اتوماتیک ریلی پارکینگ و تنها با فشاردادن یک شستی روی یک ریموت درب ریلی اتوماتیک برای باز و بسته شدن درب اتوماتیک ریلی پارکینگ.
۲- بدون ایجاد صدا
۳- با استفاده از چشم الکترونیکی زمانیکه مانعی سر راه درب اتوماتیک ریلی باشد توقف می کند.
بنابراین شما با سرمایه گذاری اندکی که برای نصب درب اتوماتیک در منزل یا محل کار خوب می کنید در هزینه های بی شماری صرفه جویی می کنید. این هزینه ها مانند هزینه های نیروی انسانی، سلامتی و بسیاری هزینه های دیگر هستند که با سرمایه اولیه مورد نیاز برای نصب درب اتوماتیک قابل مقایسه نیستند.

نصب درب برقی اصفهان - نصب درب اتوماتیک پارکینگ | ایران فیدار

تعمیرات درب ریموت داردر اصفهان - تعمیر جک برقی درب | ایران فیدار

نصب درب اتوماتیک ریلی یا درب اتوماتیک کشویی

جایگذاری پلیت موتور با کف زمین یا سقف که با استفاده از جوشکاری در محل خود با توجه بع اندازه گیری محکم می شود.
 جایگذاری دنده شانه ای ها موازی با چرخ دنده ی موتور  
نصب برد  
انجام سیم کشی های چشمی ها و فلاشر و متصل نمودن سیم کشی ها به برد موتور .
برای تهیه ی چرخ مناسب درب اتوماتیک ریلی توصیه می گردد از چرخ های فلزی استفاده گردد .زیرا چرخ های پلاستیکی که در بازار با قیمت پایین موجود می باشد به مرور زمان (کمترین زمان) از بین می رود . این انتخاب باعث چندین برابر شدن هزینه ها می گردد و استفاده از چرخ های فلزی علاوه بر عمر طولانی تر باعث روان تر شدن حرکت در می شود.


راهنمای نصب درب اتوماتیک ریلی

سیم کشی لوازم جانبی در ریلی برقی  مانند چشمی ، فلاشر و غیره را مانند نقشه کاتالوگ اصلی انجام بدهید.
بعد از سیم کشی لوازم جانبی مرحله شناسایی لوازم جانبی را باید انجام داد.جهت انجام این کار باید با استفاده از کاتالوگ راهنمای برد این امر را انجام داد. تنوع در نوع برد های موجود در بازار و ارائه آپشن های مختلف از سوی سازنده ی برد ها باعث می شود که حتما از کاتالوگ استفاده کرد.

**شرکت ایران فیدار با داشتن تجربه و وجود متخصصین خبره شما را در نصب درب اتوماتیک ریلی در اصفهان یاری می کند.

فروش درب اتوماتیک ریلی - فروش در ریلی پارکینگ در اصفهان | ایران فیدار

خرید درب اتوماتیک ریلی - فروش در ریلی در اصفهان | ایران فیدار

شناسایی کورس درب اتوماتیک پارکینگی کشویی

کلید خلاص کن درب اتوماتیک را فعال نموده و درب ریلی را در حالت وسط قرار بدهید و بعد کلید خلاص کن را قفل نمایید.
کلیدهای Close و Stop را با هم نگه دارید تا درب اتوماتیک کشویی شروع به حرکت کردن به سمت بسته شدن کند .
سپس کلیدهای Close و Stop را رها نمایید و منتظر بمانید تا درب ریلی اتوماتیک یک مرحله کامل بسته شدن و باز شدن کامل و مجدداً بسته شدن را انجام دهد.
در انتها درب ریلی اتوماتیک Stop کرده و چراغ‌های L۳ و L۲ شروع به چشمک زدن می کند.


بخش نصب درب اتوماتیک ریلی را نصاب درب اتوماتیک ریلی انجام میدهد. کیفیت و صحت عملکرد این نصب ها بر نحوه کار درب ریلی بسیار تاثیر گذار است؛ بنابراین برای انتخاب نصاب مناسب باید از کارشناسان خبره در این زمینه بهره برد. شرکت ایران فیدار با بهره گیری از موتورهای پرقدرت و قطعات با کیفیت، ظاهری شکیل و نمایی بی‌مانند را برای واحدهای اداری،تجاری،بیمارستانی، مسکونی و ... مشتریان می‌آفرینند.‌ شما می توانید برای مطالعه مقالات بیشتر به صفحه انواع درب کرکره ای، درب اتوماتیک بازویی و درب اتوماتیک ریلی و همچنین جهت تعمیر درب اتوماتیک ریلی و آشنایی با انواع قطعات و یراق آلات و انواع موتور درب اتوماتیک ریلی مراجعه فرمایید.


چرا ایران فیدار؟

درب اتوماتیک در اصفهان | ایران فیدار

ما در شرکت ایران فیدار فعالیت رسمی خود را در سال ۱۳۹۱ آغاز نمودیم و طی سال ها خدمت به مشتریان عزیز به تجارب با ارزشی رسیده ایم و در ادامه ی مسیر نیز، تمام تلاش خود را صرف ارتقای هر چه بیشتر کیفیت فعالیت های خود می‌نماییم. شرکت مهندسی ایران فیدار در زمینه فروش، نصب و خدمات پس از فروش انواع درب اتوماتیک، سیستم های حفاظتی، راهبند اتوماتیک و دزدگیر حرفه ای مشغول به فعالیت می باشد. ایران فیدار با بهره مندی از سالها تجربه و همچنین تیم خلاق می تواند همکاری مناسبی با شرکت ها، اورگان ها و ادارات داشته باشد. این مجموعه علاوه بر ارائه خدمات حرفه ای در زمینه درب اتوماتیک می تواند با تکیه بر تجربه و دانش خود در سایر زمینه های مهم نظیر دوربین های مداربسته نیز فعالیت کند.

بیشتر بخوانید!
تعمیر درب برقی اصفهان | ایران فیدار

پیش از خرید و ثبت سفارش خود، می توانید از متخصصین زبده ما در خصوص محصول مورد نظرتان تخصصی ترین مشاوره را دریافت کنید. 

نصب درب اتوماتیک در اصفهان | ایران فیدار

پس از انتخاب محصول مورد نظر خود، می توانید تنها در یک تماس هماهنگی های لازم جهت ثبت سفارش را با واحد فروش ایران فیدار انجام دهید. 

قیمت در برقی | ایران فیدار

پس از انجام مراحل نهایی خرید، محصول مورد نظر به همراه کلیه متعلقات برای شما ارسال و در اسرع وقت به صورت تضمین شده نصب می شود. 

خرید در برقی | ایران فیدار

پس از نصب محصول در مکان مورد نظر شما برگه ضمانتی مبنی بر ارائه خدمات و تعمیرات تخصصی توسط استادکار نصاب تحویل می گردد. 

در برقی | ایران فیدار

شرکت مهندسی ایران فیدار به عنوان یکی از برترین شرکت های عرضه کننده خدمات فنی در زمینه درب های اتوماتیک و سیستم های حفاظتی شناخته شده است. این شرکت با پشت سر گذاشتن مراحل به صورت قدم به قدم و با یاری خداوند متعال و همکاری پیوسته اعضا و پرسنل، در جایگاه یکی از محبوب ترین و معتبرترین شرکت ها در راستای خرید، فروش، نصب، و تعمیر انواع درب های اتوماتیک کرکره ای، ریلی و بازویی، انواع دزدگیر و راهبند های اتوماتیک قرار گرفته است. مهم ترین مورد در تبیین سیاست و خط مشی شرکت ایران فیدار ارائه خدمات با کیفیت حداکثری و کسب بالاترین سطح رضایتمندی از مشتریان عزیز می باشد. 

تماس با واحد بازاریابی ایران فیدار