ایران فیدار > درب اتوماتیک در اصفهان > درب اتوماتیک کرکره ای در اصفهان > تعمیر و خدمات درب کرکره ای
تعمیر کرکره برقی - خدمات در کرکره ای | ایران فیدار

تعمیر کرکره برقی در اصفهان

خدمات در کرکره ای در اصفهان | ایران فیدار
بهترین تعمیرکار کرکره برقی در کمترین زمان ممکن
خرابی کرکره برقی - تعمیر درب کرکره برقی اصفهان
تعمیر و خدمات موتور های ساید توبولار و سانترال
خدمات درب برقی در اصفهان - تعمیر کار درب برقی
کپس کرکره برقی
لاستیک تیغه انتهایی
تعویض کرکره قدیمی با کرکره جدید با بهترین متریال د
تعویض کرکره قدیمی با کرکره جدید با بهترین جنس  و قیمت رقابتی

خدمات کرکره برقی در اصفهان

تمامی کسانی که از کرکره برقی استفاده می نمایند قطعا زمانی به دنبال تعمیر کرکرهخواهند گشت ، چرا که پس از مدت زمانی ممکن است به دلایل مختلفی کرکره برقی شما به درستی کار نکند . به خاطر بسپارید که قبل از اقدام به رفع مشکلاتتان حتما از تمامی دلایلی که می توانند برای شما مشکل ساز شوند اطلاع کافی کسب نمایید. تیغه‌های در کرکره برقی از مهم‌ترین اجزا تشکیل‌دهنده در کرکره اتوماتیک می باشد که در انواع مختلف موجود است . هرکدام از تیغه‌های در کرکره برقی دارای متریال و جنس‌های مختلفی می‌باشد که ازنظر شکل ظاهری با یکدیگر تفاوت دارند. در تعمیر درب کرکره برقی باید دقت شود که تیغه کرکره برقی از چه نوعی می‌باشد و اینکه موتور کرکره برقی از کدام مدل است؛ تعمیر کرکره برقی باید به وسیله تعمیرکاران کاردان و متخصص انجام شود تا بتوانند خرابی را پیداکرده و اقدام به تعمیر درب کرکره ای نمایند. در صورتی که این مشکل را جدی تلقی کردید می توانید از کارشناسان حوزه تعمیر کرکره برقی ایران فیدار درخواست کمک کنید.


تعمیر درب کرکره ای در اصفهان - کرکره برقی | ایران فیدار

چرا درب اتوماتیک کرکره ای کار نمی کند؟

پس از گذشت مدت زمانی از استفاده از کرکره برقی ممکن است به دلایل مختلفی کرکره به درستی کار نکند که میتوان به دلایل مختلفی اشاره نمود. ما در این مقاله قصد داریم به شرح مختصری از دلایل خرابی کرکره صحبت بکنیم.
از عمده دلایلی که منجر به خرابی کرکره برقی می شود قرار گرفتن جسم خارجی در مسیر حرکت کرکره می باشد از جمله شیشه سکوریت و قفل و .... .که این امر باعث می شود در حرکت کرکره برقی خلل ایجاد شود و منجر به خرابی آن بشود از جمله خرابی تیغه ها و پارگی ها آن ها و یا خراب شدن موتور کرکره. دلیل بعدی که می توان به آن اشاره نمود خرابی موتور کرکره است که از جمله دلایل خرابی کرکره می توان به روان نبودن مسیر حرکت کرکره اشاره کرد که باعث فشار مضاعف به موتور کرکره شده و دلیل دیگر نیز را می توان به انتخاب غیر تخصصی موتور در ابتدا نام برد که در دراز مدت باعث کاهش عمر مفید موتور کرکره شده.
از دیگر دلایل اصلی کارکرد نامناسب کرکره باید برد مدار کنترل کرکره را نام برد بر اثر گرد و غبار و تمام شدن عمر مفید مدار کنترل نام برد. اگر هر یک از این دلایل برای شما مشهود شد با ما در تماس باشید تا در اسرع وقت با تیمی از متخصصین تعمیر کار کرکره برقی در رفع مشکل درب کرکره ای شما اقدام کنیم.کارشناسان ما برای راهنمایی و مشاوره ی رایگان برای رفع این مشکل در خدمت شما هستند.


علل خرابی درب کرکره ای شامل موارد زیر می شوند:


• تمام شدن باتری ریموت درب اتوماتیک کرکره ای
• خرابی سنسور چشمی درب کرکره برقی
• تراز نبودن مسیر قرارگیری درب اتوماتیک کرکره ای

• ریل ها تاب برداشته و مانع عبور روان درب می شود
• چیزی مسیر کرکره برقی را مسدود کرده باشد
• فنر کرکره برقی شکسته باشد

• حد مجاز پایین آمدن درب به‌درستی تنظیم‌نشده است
• قطع برق کرکره برقی (به عبارتی پریدن فیوز کرکره برقی)
• عدم نصب صحیح درب کرکره برقی


خرابی ریموت کرکره برقی

مشکلی که اکثراً درباز نشدن کرکره برقی پیش می‌آید، تمام شدن باتری ریموت و یا خرابی ریموت بر اثر تماس با مایعات و یا ضربه نیز می باشد. هر ریموت عملکردش با یک چراغ دیودی مشخص می شود اگر باتری ریموت ضعیف شدن با ضعیف شدن این چراغ مشخص می شود.
برای تعویض باتری ریموت کافی است پیچ های پشت ریموت رو باز کرده و اقدام به تعویض باتری ریموت کرکره برقی نمود. اگر با تعویض باتری مشکل ریموت حل نشد نسبت به تعویض ریموت خراب باید اقدام کرد.
برای تعویض ریموت کرکره برقی می بایست به مدل ریموت و فرکانس کاری ریموت توجه نمود .
برای راهنمایی در انتخاب ریموت مناسب درب خود با ما در تماس باشید.

تعمیر درب کرکره ای در اصفهان | ریموت کرکره برقی | ایران فیدار

پیچیدگی و طراحی خاص و منحصر به فرد در کنار ازدیاد قطعات کرکره برقی و درب های اتوماتیک سبب ایجاد یک پتانسیل مضاعف در جهت تخصصی بودن تولید و نصب و پس از آن خدمات پس از فروش و تعمیر در کرکره برقی شده است.
مشتریان ممکن است مشکلاتی در طول فرآیند استفاده از این محصول پدیدآورند که نیاز به تعمیر و نگهداری داشته باشد، بنابراین باید در کرکره برقی خود را در طول زمان استفاده تحت نظر داشته باشید تا عمر طولانی‌تری داشته باشند.
نگهداری و تعمیر درب کرکره ای از جمله خدمات ایران فیدار است. این محصول چه دستی و چه برقی نیازمند نگهداری و رسیدگی می‌باشد. یراق آلات کرکره برقی دارای مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی شدید و پرفشار می‌باشند، باوجود تمام این ویژگی‌ها، نیاز به نگهداری و تعمیر درب کرکره ای امری اجتناب‌ناپذیر است. کارشناسان فنی ایران فیدار سرویس‌های رقابتی و مقرون‌ به‌ صرفه‌ای را برای نگهداری و تعمیر درب کرکره ای و سیستم‌های خانگی و تجاری ارائه می‌دهند.


تعمیر درب کرکره ای در اصفهان | برد کرکره برقی | ایران فیدار

تعویض و تعمیر برد کرکره برقی

برد کرکره برقی برای مواردی همچون تحریک موتور کرکره برقی برای جا به جایی تیغه ها و تنظیم سنسورهای گیرنده و فرستنده بر روی کنترل فرمان نصب می شود.  با تعویض برد کرکره برقی و در صورت امکان تعمیر آن توسط تعمیرکار ماهر درب برقی  مانند روز اول می توانید از درب اتوماتیک و هوشمند خود استفاده کنید.
ممکن است این سوال برای برخی پیش بیاید که آیا تعمیر برد درب اتوماتیک کرکره ای ممکن است یا در حد یک شعار تبلیغاتی است؟ ما این موضوع را علاوه بر دخیل دادن نظرات کارشناسان خود از تولید کنندگان و همکاران فنی فعال در بازار درب های اتوماتیک کرکره ای نیز جویا شدیم که تمامی افراد این تضمین را دادند که در صورت مقرون به صرفه بودن ، تعمیر برد کرکره برقی صورت می گیرد و در مرحله بعد، تعویض قطعات استفاده می شود.


تعمیر کرکره مغازه

برای تعمیر کرکره برقی و یا درب اتوماتیک پارکینگ نیاز به دانش بالا و تخصص کافی است و افراد اندکی می‌توانند کار تعمیر درب کرکره ای را اجرایی کنند. با وجود پیچیدگی در ساختار انواع درب کرکره ای ، لازم است تا تعمیرکار درب برقی مغازه ، قطعات و یراق آلات کرکره برقی را به‌خوبی بشناسد و به‌آسانی آن ها را عیب‌یابی کند و به رفع مشکلات آن بپردازد. همه‌ی معایب موجود در انواع درب اتوماتیک کرکره ای را می توان در سریع‌ترین زمان ، توسط کارشناسان ایران فیدار رفع کرد و این تضمین برای شما وجود دارد که با هزینه‌ای کم تا مدت‌ها بدون نیاز به تعمیر کرکره برقی ، از آن استفاده کنید.
 قطعات درب اتوماتیک کرکره ای به یکدیگر وابسته‌اند و در صورت ایجاد مشکل در یک قسمت، دیگر بخش‌ها نیز کارایی خود را از دست می‌دهند و عملاً کارکرد کرکره برقی از حالت عادی خارج‌شده و نه‌تنها استفاده از آن دچار مشکل می‌شود، بلکه این موضوع باعث آسیب به ساختار اصلی شده و هزینه‌ی زیادی را در بردارد.

تعمیر درب مغازه در اصفهان | کرکره برقی | ایران فیدار

به دلیل حیاتی بودن کارکرد درب های برقی ، در صورت خرابی در هر بخش از آن ، نیاز به تعمیر در هر زمان از طول شبانه روز امری ضروری است. آمادگی تیم های فنی ایران فیدار در حوزه خدمت رسانی برای ارائه خدمات در زمینه تعمیر درب کرکره ای نکته ای است که سبب جلب اعتماد افراد برای درخواست تعمیرکار درب برقی در اصفهان می شود. ایران فیدار به عنوان مرکز معتبر خدمات پس از فروش و تعمیر درب اتوماتیک کرکره ای، تعمیر و خدمات درب اتوماتیک بازوییو تعمیر و خدمات درب اتوماتیک ریلی در اصفهان، قادر به رفع تمامی ایرادات موجود در انواع درب کرکره برقی در سریع ترین زمان ممکن می باشد. امید است با اعتماد به گروه های کاری معتبر، به افزایش تخصص و حضور موثرتر آن ها کمک کنید.