ایران فیدار > درب اتوماتیک در اصفهان > درب اتوماتیک ریلی در اصفهان > تعمیر و خدمات درب اتوماتیک ریلی
تعمیر جک ریلی پارکینگ - تعمیر در ریلی پارکینگ | ایران فیدار

تعمیر درب اتوماتیک ریلی

چگونگی تعمیر درب اتوماتیک ریلی

هدف از ارائه این محتوا کمک به عیب یابی و تعمیر درب اتوماتیک در اصفهان است. درب اتوماتیک ریلی دارای انواع مختلفی از جک هاست که اگر مشکلی در باز شدن یا بسته شدن درب اتوماتیک ریلی پیش آمد باید باز بینی شود. گروه مهندسی ایران فیدار در اصفهان با ارائه این محتوا به شما کمک می کند. در صورت هر یک از مشکلات زیر ما همچنان کمک شما خواهیم کرد تا مشکلات به راحتی رفع شوند.
شاید برای شما هم پیش بیاید که درب اتوماتیک ریلی که از آن استفاده می نماید به هر علتی یا باز نشود یا بعد از باز شدن دیگر بسته نشود! در این حالت ایراد می تواند از قطعه های مختلفی باشد در این مقاله قصد داریم علل خرابی های احتمالی درب اتوماتیک ریلی را شرح دهیم تا در صورتی که با این مشکل مواجه شدید بدانید با چه ابزار و وسایلی می توانید در صدد رفع آن باشید و چه نیروی کاری نیاز دارید.


تعمیر در اتوماتیک ریلی - تعمیر درب اتوماتیک ریلی در اصفهان - در بازکن ریلی | ایران فیدار

تشخیص و عیب یابی و تعمیر درب اتوماتیک ریلی

 اگر موتور به کلی کار نمیکرد: به احتمال زیاد یک سیم از داخل قطع است.
ممکن است به هر دلیلی موتور درب اتوماتیک ریلی داغ کند. اگر برای بار اول موتور داغ کرد استاتور موتور عیب و ایراد دارد.
 اگر موتور صدای بلندی داشت: چهار دلیل ممکن است داشه باشد یا بلبرینگ ها خشک و از فرم خارج شده اند و یا بدنه موتور و استاتور باهم دارای اصطکاک هستند. ممکن است بدنه پیچش شل شده باشد و یا موتور در جای مناسب خود قرار نگرفته باشد.
 اگر موتور در جا کار کند: ممکن است کلید خلاص کن بیرون باشد، و یا محور کلید خلاص کن خم شده باشد، و یا سیستم انتقال قدرت گریبکس به پیستون هرز شده باشد.
 شاید کلید شما درون قفل گیر کرده باشد، در این صورت ممکن است محور کلید خلاص کن خم شده باشد.


علل خرابی درب اتوماتیک ریلی شامل موارد زیر می شوند:


• حد مجاز باز شدن درب ریلی به‌درستی تنظیم‌نشده است
• قطع برق درب اتوماتیک ریلی (به عبارتی پریدن)
• ممکن است درب اتوماتیک ریلی به‌صورت دستی قفل‌شده باشد.

• وجود مشکل در فرستنده درب اتوماتیک ریلی
• چیزی مسیر درب اتوماتیک ریلی را مسدود کرده باشد
• ریل درب اتوماتیک شکسته باشد

• تمام شدن باتری کنترل فرستنده درب اتوماتیک ریلی
• خرابی سنسور چشمی درب ریلی
• مسیر قرارگیری درب ریلی به‌خوبی تراز نشده است


مراحل چک کردن مرحله به مرحله و پیدا کردن مشکل جک درب اتوماتیک ریلی

ریموت کنترل درب اتوماتیک پارکینگ ریلی
باید کیفت چراغ ریموت چک شود (در صورت خرابی ریموت در بازکن ریلی چراغ آن کمرنگ تر از همیشه خواهد شد شاید هم خاموش شود). در این صورت یا ریموت معیوب شده یا این که به مرور زمان باطری آن تمام شده و نیاز به تعویض دارد.
دستگاه مرکزی و فیوز درب اتوماتیک ریلی
وقتی ریموت درب اتوماتیک ریلی را چک کردید و سالم بود باید گوش خود را به دستگاه مرکزی نزدیک کرده و وقتی دکمه ای از ریموت را لمس می کنید صدای رله دستگاه مرکزی شنیده شود و این عمل نشان می دهد هم ریموت فرمان صادر و هم فیوز سالم هستند و دستگاه مرکزی آن را اجرا کرده پس آن هم سالم است. اما اگر صدای از دستگاه مرکزی شنیده نشد یا باید اول فیوز را چک کنیم که اگر آن هم سالم بود ایراد از برد مدار یا سیم های ورودی به آن می باشد که نیاز به کارشناسی دقیق تعمیر کار درب اتوماتیک ریلی دارد.
تست موتور برای عیب یابی و تعمیر درب اتوماتیک در اصفهان

با توجه به نیاز به تعمیر درب اتوماتیک ریلی در اصفهان باید برای تشخیص سالم بودن مراحلی طبق روش گفته شده اعمال گردد. تست اول برای تشخیص نیاز به تعویض موتور درب اتوماتیک ریلی مراحل به ترتیب زیر را انجام می دهیم:
ابتدا مولتی متر را باید در مدار اهم قرار دهیم. در این صورت سیم موتور نسبت به سیم مشترک باید بین ۷۰ تا ۹۰ باشد اگر ۰ یا بالاتر از ۹۰ باشد نشان دهنده عیب از سیم پیچ موتور است.
تست دوم ابتدا باید دو سیم خازن را به یکی از سیم های قهوه ای و سیم سیاه موتور متصل کنیم. یک بار دیگر باید مجددا سیم خاکستری را به همراه سیم قهوه ای به برق ۲۲۰ ولت وصل کنیم. بار دیگر هم سیم سیاه را وصل کنیم. درهر دو مورد باید موتور در یک جهت گردش کند. در غیر این صورت دارای اشکال است. و تعمیر درب اتوماتیک ریلی ضرروی است.

تعمیر درب اتوماتیک ریلی - تعمیر در اتوماتیک ریلی در اصفهان - در بازکن ریلی | ایران فیدار

کپی کردن ریموت درب اتوماتیک ریلی

شاید برای ما اتفاق افتاده باشد که بخواهیم یک کپی از ریموت درب اتوماتیک ریلی پارکینگ، مغازه یا سایر ریموت‌ها داشته باشیم.در زیر آموزشی مبنی بر کپی کردن ریموت آورده شده است.فقط توجه به نکات زیر مهم است:
۱- کپی کردن ریموت به این شکل برای ریموت‌ درب ریلی لرنینگ یا ریموت بلوتوثی با فرکانس‌های ۴۳۳ و ۳۱۵ مگاهرتز امکان پذیر است.
۲- توجه کنید که فرکانس‌های هر ۲ ریموت درب اتوماتیک ریلی یکسان باشند.
۳- برای پاک کردن کد، دکمه های ۱ و ۲ یا A و B را همزمان نگه دارید.و برای بازگردانی کد پاک شده، دکمه های ۳ و ۴ یا A و B را همزمان نگه دارید.


تنظیم در اتوماتیک ریلی - تعمیر در ریلی در اصفهان | ایران فیدار

مرکز خدمات پس از فروش و سرویس کاری و تعمیر درب اتوماتیک در اصفهان

واحد فنی و تعمیرات شرکت مهندسی ایران فیدار کلیه امور تعمیرات و نصب را با بهترین کیفیت انجام می دهد. شرکت دارای بخش خصوصی تعمیرات است. مهندسان کارآزموده ایران فیدار توانایی عملی و علمی بالا برای انجام خدمات نصب و تعمیر درب اتوماتیک ریلی در اصفهان را دارا می باشند. اگر اشکالات موتور درب اتوماتیک ریلی شما با توجه به مطالب ارائه شده در بالا قابل رفع نبود با دقت به نوع اشکالات سیستم شما، اجزا و قطعات لازم از قبیل قطعات موتور جک، ریل تلسکوپی، ریل ماردونی، سنسورهای رگلاژ جک، مگنت ها، میکروسوئیچ ها، بلبرینگ های موتور، دنده و گیربکس، IC های رگلاتور و دیگر اجزای بورد کنترل جک مثل ترانسفورماتور، ترمینالها و تغذیه چشمی ها و … باز شده ؛ و در صورت نیاز هر کدام که دارای عیب باشند. کار تعمیرات درب اتوماتیک ریلی در اصفهان انجام خواهد شد. سپس بعد از انجام کلیه کارهای تعمیرات در هر مرحله کلیه قطعات دستگاه تست میشود تا مشکلات به کلی رفع گردد. نکته قابل به ذکر این است که گروه ایران فیدار پس از تعمیرات و سرویس کاری، نصب را در محل شما انجام خواهند داد. بعد از تست های مربوطه تاییدیه ای از مشتری دریافت میگردد و فاکتوری از طرف شرکت ایران فیدار نیز به مشتری تحویل داده می شود. مرحله آخر کار شرکت ایران فیدار به این صورت است که بعد از نصب برنامه ریزی و یا تعمیر درب اتوماتیک در اصفهان، کارشناسان با تجربه ایران فیدار یک برنامه زمان بندی جهت انجام خدمات مشاوره رایگان به شما خواهند داد.


انواع خدمات تعمیرات درب اتوماتیک ریلی پارکینگ

ایران فیدار یکی از بزرگترین سرویس دهنده خدمات و تعمیرات درب اتوماتیک ریلی در اصفهان است؛ که خدمات را به ترتیب زیر ارائه می دهد.
خدمات مربوط به تعمیرات موتور جک درب اتوماتیک ریلی پارکینیگ و ریلی و هیدرولیکی
رفع مشکل کوباندن درب اتوماتیک ریلی در انتهای بسته شدن آن
تعمیرات اختصاصی مربوط به سیم پیچ موتور و بخش برقی موتورهای درب اتوماتیک ریلی
رفع ایراد مشکل سرعت کند یا تند در انواع درب های اتوماتیک ریلی
حل کردن مشکل عمده ایستادن جک درب اتوماتیک ریلی در بین راه
ایراد مربوط به خلاص نشدن جک پارکینگی و خلاص کن جک هیدرولیک
تعمیر دنده ها و تراشکاری دنده ها و یا تعویض دنده
مشکلات عدیده مربوط به گیربکس جک پارکینگی و ریلی
رفع کل ایرادات مربوط به ماردون و چرخ دنده های وابسته به آن
تعمیرات بخش میکروسئیچ و سنسورهای درب اتوماتیک و درب ریلی
تعمیرات درب هیدرولیکی پارکینگی و درب ریلی پارکینگ
تعویض اورینگ درب هیدرولیک و تعویض روغن هیدرولیک
رفع کلیه عیوب مربوط به مشکل بورد فرمان مرکزی جک الکترومکانیک و هیدرولیک
رفع ایرادات مربوط به عمل نکردم چشمی های جک درب ریلی اتوماتیک
حل مشکلات برنامه ریزی انواع جک های پارکینگی و ریلی و هیدرولیک
حل مشکل ست کردن ریموت و عملکرد در چند حالت ریموت روی انواع جک پارکینگی
سرویس کاری و روغن کاری تخصصی انواع درب پارکینگی و درب هیدرولیکی و درب ریلی
کارهای مربوط به سیم کشی و تعویض سیم کشی انواع درب اتوماتیک ریلی و درب اتوماتیک کرکره ای و درب اتوماتیک بازویی

ریموت در ریلی پارکینگ - تعمیر ریموت اتوماتیک ریلی در اصفهان | ایران فیدار

هزینه تعمیرات درب اتوماتیک در اصفهان

همان طور که می دانید موتورهای درب اتوماتیک ریلی متنوع هستند. شما باید توجه نمایید که هزینه تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگی بنابر نوع اشکال و همچنین نوع مدل درب ریلی متفاوت است. این کار تخصص گروه فنی و تعمیرات ایران فیدار است. شما می توانید برای برآورد هزینه تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگی با ما تماس بگیرید و اشکالات مربوط به این اقدامات را تشریح نمایید تا هزینه تخمینی را برای شما محاسبه کنند.
بخش تعمیر و خدمات درب اتوماتیک ریلی را تعمیرکار درب اتوماتیک ریلی انجام میدهد. کیفیت و صحت عملکرد این تعمیرات بر نحوه کار درب اتوماتیک ریلی بسیار تاثیر گذار است؛ بنابراین برای انتخاب تعمیرکار مناسب باید از کارشناسان خبره در این زمینه بهره برد. شرکت ایران فیدار با بهره گیری از موتورهای پرقدرت و قطعات با کیفیت، ظاهری شکیل و نمایی بی‌مانند را برای واحدهای اداری،تجاری،بیمارستانی، مسکونی و ... مشتریان می‌آفرینند.‌ شما می توانید برای مطالعه مقالات بیشتر به صفحه انواع درب کرکره ای، درب اتوماتیک بازویی و درب اتوماتیک ریلی و همچنین جهت نصب درب اتوماتیک ریلی و آشنایی با قطعات و یراق الات و انواع موتور درب اتوماتیک ریلی و مراجعه فرمایید.