ایران فیدار > درب اتوماتیک در اصفهان > درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان > تعمیر و خدمات درب اتوماتیک شیشه ای
تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای | ایران فیدار

تعمیر سکوریت اتوماتیک اصفهان

سال‌های بسیار زیادی است که از ساخت سکوریت اتوماتیک  در جهان می‌گذرد که ساخت و خدمات درب اتوماتیک درگذشته به صورت انحصاری در اختیار کشورهای اروپایی قرار داشت و کشور ما فقط واردکننده بود؛ اما بعد از گذشت ۵ دهه از تولید درب اتوماتیک شیشه‌ای در اروپا، این صنعت وارد کشور ما شد و طرفداران زیادی برای استفاده و نصب سکوریت اتوماتیک در کشور پیدا کرد. کم‌کم و باگذشت مدت‌زمان اندکی احساس نیاز برای تعمیر ، نگهداری و خدمات درب اتوماتیک شیشه‌ای در کشور موجب شد تا تکنسین‌ها به فکر ساخت و تعمیر این محصول بیافتند و تاکنون پیشرفت زیادی در این صنعت داشته‌اند. این عملکرد یک کار کاملاً تخصصی و حرفه‌ای است که افراد تازه دوره دیده توانایی انجام آن را به‌صورت حرفه‌ای ندارند.امروزه به دلیل استفاده و نصب درب اتوماتیک شیشه‌ای اغلب افراد به‌عنوان نصاب و شرکت‌های سطح پایین اقدام به فعالیت در این زمینه نموده‌اند. اما شما عزیزان باید توجه داشته باشید که خدمات درب اتوماتیک خود را بر عهده متخصصین حرفه ای همچون متخصصین ایران فیدار بگذارید.


تعمیر موتور درب اتوماتیک شیشه ای

در درب اتوماتیک شیشه‌ای براساس نوع در و اندازه لت‌ها، موتورهای مختلف استفاده می‌شود که هرکدام از این موتورها دارای ویژگی‌ها و کارکردهای متفاوتی می‌باشد، که تکنسین‌های تعمیر با بررسی مشکل احتمالی در موتور را پیداکرده و به تعمیر آن می‌پردازند 

تعمیر موتور اپراتور در اتوماتیک شیشه ای | ایران فیدار

تعمیر کنترل باکس درب اتوماتیک شیشه ای

کنترل باکس به‌عنوان مغز و اتاق فرمان سکوریت برقی می‌باشد و نقش مهم و اساسی در حرکت و کار درب اتوماتیک ایجاد می‌کند. معایبی که کنترل باکس دارد و در هنگام تعمیر باید به آن توجه کرد این است که در کنترل باکس، سیستم وقتی برنامه‌ریزی می‌شود اگر ریست شود تنظیمات قبلی آن از بین می‌رود و همچنین اگر ولتاژ دستگاه افت کرد میکرو کنترل از نو شروع به کار می‌کند.

انواع کنترل باکس اپراتور در شیشه ای | ایران فیدار

تعمیر ریل و کاور سکوریت اتوماتیک

ریل و کاور درب اتوماتیک شیشه‌ای جزو قطعاتی هستند که خرابی ندارند و فقط بر اساس سایش بعد از چند سال نیاز به تعویض دارند تا درب خودکار شیشه‌ای بتواند بدون نقص کارکرده و زیبایی ظاهری خود را حفظ کند.

خدمات ریل و فریم در اتوماتیک در اصفهان | ایران فیدار

تعمیر چشمی درب اتوماتیک شیشه ای

برای فهمیدن این‌که چشمی سکوریت اتوماتیک به‌خوبی کار نمی‌ کند می توان آن را با رفت‌ و آمد و سنجش این‌ که در به‌درستی باز و بسته می‌شود امتحان کرد. برای مثال هنگامی‌ که درب اتوماتیک هنگام ورود باز ولی بعد از ورود بسته نمی‌شود به احتمال خیلی زیاد چشمی و حسگر آن دچار اشکال شده و باید مورد بازبینی و در صورت نیاز مورد تعمیر قرار گیرد. در مواردی که مسیر چشمی کثیف شده باشد یا در مقابل نور خورشید نصب‌ شده باشد، همین عمل مانع کار کردن چشمی می‌شود. بنابراین قبل از اقدام به تعمیر به این موارد باید دقت کرد ، بعد از بررسی این موارد اگر چشمی دچار مشکل بود باید کار تعمیر چشمی درب اتوماتیک را به یک فرد کاردان و متخصص سپرد.

تعمیر چشمی در اتوماتیک شیشه ای | ایران فیدار

تعمیر ریموت سکوریت اتوماتیک اصفهان

ریموت که کار کنترل از راه دور و باز و بسته کردن درب اتوماتیک شیشه‌ای را دارد، به دلیل در دسترس بودن ریموت کنترل و قرارگیری آن در معرض خطر و خرابی و مقابل آفتاب بودن و... باعث می‌شود تا احتمال خرابی ریموت بالا باشد و نیاز به تعمیر ریموت درب اتوماتیک شیشه‌ای شود. در حالتی که در با فشار دادن ریموت باز نشود احتمال دارد که از حافظه پاک‌شده باشد یا اتصالات برقی دچار مشکل شده باشد. امکان وجود دلایل احتمالی دیگری نیز وجود دارد که تشخیص و برطرف کردن ایرادات نیاز به یک متخصص مجرب دارد تا ایرادات را شناسایی کرده و بتواند آن را درصورت نیاز تعمیر یا تعویض نماید.

ریموت در اتوماتیک شیشه ای | ایران فیدار

تعمیر متعلقات درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه‌ای به دلیل سهولت در رفت‌وآمد و استفاده آسان از آن همواره مورد توجه بوده و اکثر افراد اقدام به نصب در اتوماتیک شیشه‌ای می‌نمایند. در نصب درب اتوماتیک از یراق‌آلات و متعلقات دیگری علاوه بر شیشه و فریم استفاده می‌گردد که هرکدام در عملکرد درست و بدون مشکل درب اتوماتیک شیشه‌ای دخیل می‌باشند. هنگامی‌که این متعلقات با مشکل مواجه شوند اقدام به تعمیر متعلقات درب اتوماتیک شیشه‌ای می‌نماییم.

یراق در اتوماتیک شیشه ای - قطعات در برقی در اصفهان | ایران فیدار