ایران فیدار > درب اتوماتیک در اصفهان > درب اتوماتیک شیشه ای در اصفهان
سکوریت اتوماتیک - درب اتوماتیک شیشه ای | ایران فیدار

درب اتوماتیک شیشه ای

در سال های گذشته استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای در ورودی ساختمان ها چندان رایج نبوده و یک موضوع تجملاتی و غیر ضروری به شمار می رفت اما امروزه سکوریت اتوماتیک در ورودی بسیاری از ساختمان های پرتردد نظیر فروشگاه ها، بانک ها و مراکز دولتی و خصوصی مورد استفاده قرار می گیرد. اگر چه استفاده از درب شیشه ای در زیبایی نمای داخلی و بیرونی ساختمان موثر می باشد اما عواملی دیگری در استقبال افراد از نصب در سکوریت اتوماتیک نقش دارد. از جمله این موارد می توان به نقش موثر درب اتوماتیک شیشه ای به کاهش تبادل حرارتی داخل ساختمان با فضای بیرون و در نتیجه کاهش هزینه های تهویه مطبوع ساختمان اشاره کرد. درب اتوماتیک شیشه‌ای می تواند به سرعت قفل شود و یا در صورت نیاز در وضعیت دائمی باز یا بسته قرار گیرد. این در از جنس شیشه مقاوم سازی شده ساخته می شود. جنس قاب یا فریم درب از آلومینیوم ضد سایش است که می توان از روکش استیل نیز برای آن‌ها بهره گرفت. از دلایل استفاده از این درب ها می توان به سهولت در عبور و مرور، کاهش تلفات انرژی، امکان کنترل رفت و آمد ها (با استفاده از دستگاه های کارت خوان و تشخیص اثر انگشت) و... اشاره نمود.


مزایای درب اتوماتیک شیشه ایایجاد جلوه و زیبایی ظاهری برای ساختمان
جلوگیری از اتلاف انرژی به دلیل باز و بسته شدن اتوماتیک
کنترل دما و جلوگیری از ورود گرد و غبار در اماکن با تردد بالا

قابلیت انتخاب رنگ شیشه و فریم
تردد ترافیک بالا یا همان نامحدود
سرعت باز و بسته شدن قابل تنظیم

اصطکاک بسیار پایین
امکان سازگاری با دکوراسیون‌های مختلف
عملکرد بیصدا

انواع درب سکوریت اتوماتیک در اصفهان

در سکوریت اتوماتیک کشویی

در سکوریت اتوماتیک کشویی نوع کلاسیک درب اتوماتیک شیشه ای است که نتیجه چندین دهه تجربه و آزمون و خطاست.  سکوریت اتوماتیک کشویی به دلیل سهولت در عملکرد ، در اماکن پرتردد استفاده می گردد. این درب می تواند به صورت کشویی دو طرفه باز شود. در این حالت درب دارای ۴ لنگه خواهد بود: دو لنگه که در طرفین قرار می گیرند و ثابت اند و دو لنگه دیگر که در بخش میانی آن قرار گرفته اند. بعد از تشخیص حرکت و یا وزن توسط حسگر قرار گرفته بر روی درب، دو لنگه میانی به طرفین حرکت می کنند و ورودی باز می گردد. سکوریت برقی اسلاید یا کشویی شامل ۴ قسمت می شود که می تواند ورودی به عرض ۰.۷ تا ۳.۸ متر ایجاد کند.
 واضح است که در سکوریت اتوماتیک کشویی برای مکان هایی مناسب است که از فضای جانبی کافی برخوردار باشند؛ چرا که با قرار دهی درب به روی ورودی، حداقل ۵۰ درصد آن برای نصب لنگه ثابت درب استفاده می گردد و با باز شدن در تنها نیمی از ورودی برای رفت و آمد قابل استفاده خواهد بود. بنابراین لازم است قبل از اقدام به نصب درب اتوماتیک شیشه ای به شرایط موجود توجه نمود.

سکوریت برقی اصفهان - سکوریت اتوماتیک در اصفهان | ایران فیدار

ویژگی های سکوریت اتوماتیک کشویی

 • مناسب فضاهایی برای نصب تک درب و دو درب با ارتفاع استاندارد ۲.۲۰ متر
 • قدرت هر لنگه درب تا ۱۲۰ کیلوگرم وزن برای جابجایی
 • قابلیت انتخاب فریم از نوع استیل جهت زیبایی مضاعف
 • قابلیت اتصال به دستگاه های حضور و غیاب و یا کارتخوان
 • قابلیت استفاده از قفل دو طرفه و همچنین باطری جهت برق اضطراری
 • نرم افزار عیب یابی خودکار و حالت ایمنی اتصال به کلید پنج حالته برای حالات مختلف رفت و آمد
 • قابلیت اتصال به سیستم هشدار ساختمان جهت خروج اضطراری

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

در اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی نوع دیگری از سکوریت برقی است که تفاوت اندکی با در اتوماتیک اسلاید یا کشویی دارد. بر خلاف سکوریت اتوماتیک اسلاید که دارای چهار و یا دو قسمت یا لت هستند ، سکوریت برقی تلسکوپی معمولا از حداقل شش قسمت یا لت تشکیل می گردد . یکی از لت ها در سمت راست و یکی در سمت چپ ورودی به طور ثابت قرار گرفته اند. برای هر کدام از این لت های ثابت ، دو عدد لت متحرک در نظر گرفته شده است. این لت های متحرک به دنبال قسمت ثابت قرار گرفته اند. بعد از تشخیص حرکت یا وزن توسط سنسور در اتوماتیک شیشه ای ، لت متحرک اول که در مرکز ورودی قرار دارد ، به روی لت دوم قرار گرفته و سپس هر دو به روی بخش ثابت جمع می شوند. به این ترتیب ورودی برای رفت و آمد باز می گردد.
امتیاز ویژه ای که این درب نسبت به مدل ساده تر خود، یعنی در اتوماتیک اسلاید (درب اتوماتیک کشویی) دارد در این است که با استفاده از این درب می توان از حدود ۷۰% فضا برای عبور و مرور استفاده کرد، در حالی که این عدد برای نوع ساده تر درب اتوماتیک شیشه ای، تنها ۵۰% است. استفاده از این درب ها در اماکنی مانند بانک ها، فرودگاه ها، هتل ها، مراکز خرید و... ممکن می باشد.

در اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی - سکوریت اتوماتیک | ایران فیدار

ویژگی های سکوریت اتوماتیک تلسکوپی

 • دارای قدرت موتور ۱۰۰ کیلوگرم در هر لنگه
 • دارای سیستم عیب یابی اتوماتیک
 • قابلیت تعویض قطعات در کمترین زمان(ماژولار)
 • قابلیت تنظیم میزان بازشو درب - حالت زمستانی و تابستانی
 • قابلیت اتصال به دستگاه کارتخوان و اثر انگشتی بازشوندگی ۱۴۰۰MM تا ۳۸۰۰MM در دولنگه
 • قابلیت اضافه نمودن قفل الکترومکانیکی حداکثر میزان بازشو در کمترین فضا

درب سکوریت اتوماتیک لولایی

درب اتوماتیک شیشه ای لولایی نصب بسیار ساده ای دارد. از ویژگی های مهم این در ها این است که می توان بدون نیاز به تعویض در ، آن را اتوماتیک نمود، پس باید درب اتوماتیک شیشه ای لولایی را برای ساختمان های بازسازی شده ، بسیار مناسب دانست ؛ چرا که در این حالت در کاهش هزینه های پروژه بسیار موثر بوده و جزو مقرون به صرفه ترین درب سکوریت اتوماتیک محسوب می گردند. سکوریت اتوماتیک لولایی تنها با فشاری اندک به روی بدنه درب، درب به صورت اتوماتیک باز می گردد. در شرایط قطعی برق نیز می توان در را به صورت دستی باز کرد.این مدل سکوریت برقی می تواند یک لنگه یا دو لنگه باشد، در هر صورت بر روی هر لنگه یک بازوی الکترومکانیکی وجود دارد. به طور کلی و در حالت معمول، این درها برای مکان هایی که ترافیک و رفت و آمدِ یک طرفه دارند مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از این در برقی شیشه ای ، برای مکان هایی که دارای رفت و آمدِ دو طرفه هستند، توصیه نمی شود، چرا که عموماً هر دو لنگه درب، در یک جهت باز یا بسته می شوند، اما نکته جالب توجه این است که این امکان وجود دارد که برای مکان های پر تردد و یا بنا به مشخصات خاص ساختمان، دو لنگه در دو جهت مختلف باز شوند.

سکوریت برقی در اصفهان | ایران فیدار

ویژگی های درب اتوماتیک شیشه ای لولایی

 • قابل استفاده برای درهای با فریم و یا بدون فریم
 • دارای قدرت حداکثر ۱۵۰ کیلوگرم برای دربهای سنگین
 • قابل اتصال با دستگاه حضور و غیاب و کارتخوان
 • باز نمودن درب تا زاویه ۱۲۰ درجه
 • قابل استفاده برای دربهایی با عرض ۱۲۰ سانتیمتر

درب اتوماتیک گردان

درب اتوماتیک شیشه ای گردان که به نام درب اتوماتیک شیشه ای چرخان نیز شناخته می شود، با شعار «همیشه باز - همیشه بسته» نقش موثری در کاهش هدر رفت انرژی ایفا می کند. سکوریت اتوماتیک چرخان برای مکان هایی که اختلاف دمای داخل و خارج زیاد است بسیار کارآمد و مفید هستند . این درها با فرمت کاریِ همیشه باز بودن در عین همیشه بسته بودن کار را برای عبور و مرور در اماکن پر رفت و آمدی مانند بانک ها بسیار ساده کرده است. سکوریت برقی گردان از جمله اختراعات جالب توجه و تاثیر گذار در جامعه امروز بشری بوده است. در اتوماتیک شیشه ای چرخان ترکیبی از سه یا چهار لنگه است که از لبه، به صورت پره در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و به این ترتیب زاویه ای معادل ۱۲۰ یا ۹۰ درجه با هم می سازند.برای حرکت درب اتوماتیک شیشه ای چرخان از حسگر های تشخیص وزن استفاده می شود. استفاده از این درب ها می تواند برای اماکنی مانند مراکز خرید و فروشگاه ها مناسب باشد، چرا که مشتریان با دست هایی پر از کیسه های خرید، دیگر نیازی به حرکت دادن درب ندارند.

در اتوماتیک شیشه ای گردان - سکوریت برقی در اصفهان | ایران فیدار

ویژگی های درب اتوماتیک شیشه ای گردان

 • در زمان قطع برق به راحتی قابل استفاده می باشد.
 • بهترین نوع درب اتوماتیک شیشه ای در جهت عایق دما
 • قابلیت تطبیق با سیستم های حفاظتی و نظارتی
 • قابلیت کنترل رفت و آمد و اتوماسیون ادارات
 • بهترین گزینه برای برای جلوگیری از اتلاف انرژی

درب اتوماتیک تاشو (اتوبوسی)

درب اتوماتیک شیشه ای تاشو به دلیل کاهش شعاع عملکرد، مناسب برای راهرو ها و فضاهای کم عرضی است که برای نصب دیگر انواع درب های اتوماتیک شیشه ای با محدودیت فضا مواجه اند. این درب ها به درب شیشه ای اتوماتیک اتوبوسی یا آکاردئونی نیز معروف هستند، چرا که درست همانند درب های قدیمی اتوبوس ها، به صورت آکاردئونی باز و بسته می شوند. در سکوریت اتوماتیک اتوبوسی هر لت به دو قسمت تقسیم شده است، این دو قسمت به یکدیگر و یکی از قسمت ها به دیوار لولا شده است. در سکوریت برقی تاشو که دارای دو لنگه می باشد، هر لنگه درب به طرفین جمع می شود و ورودی از سمت مرکز باز می گردد. در درب اتوماتیک شیشه ای تاشو با یک لت، با تشخیص وزن یا حرکت توسط سنسور تعبیه شده برای درب، این لت، تا شده و به روی خود جمع می شود، به این ترتیب ورودی از یک سمت (راست و یا چپ) باز می گردد. این نوع در برای استفاده در اماکنی که میزان رفت و آمد بالا و یا نامحدودی دارند مورد استفاده قرار می گیرد. سرعت باز شدن این مدل سکوریت اتوماتیک ۲ تا ۴ ثانیه است که برای یک درب اتوماتیک شیشه ای سرعت مطلوبی به شمار می رود؛ از این رو استفاده از این در ها برای اماکنی که بسیار پر تردد هستند و سرعت باز و بسته شدن در اهمیت پیدا می کند، مناسب است.عرض ورودی ایجاد شده توسط این درب ها می تواند بین ۰.۸ تا ۱.۴ متر باشد.

در اتوماتیک تاشو در اصفهان

ویژگی های درب اتوماتیک تاشو

 • مناسب برای راهرو ها و فضاهای کم عرض
 • مناسب برای جلوگیری از هدر رفت انرژی
 • عبور تنها از یک سمت
 • سرعت باز شدن درب  ۲ تا ۴ ثانیه
 • سیستم امنیتی بسیار بالا

درب اتوماتیک زاویه ای (مثلثی)

در اتوماتیک شیشه ای مثلثی یا در اتوماتیک شیشه ای کشویی زاویه ای دارای طراحی هوشمند و دقیقی است و از دو قسمت اصلی تشکیل شده است که این دو قسمت با یکدیگر تشکیل یک زاویه می دهند. می توان برای وصف این نوع درب، دو درب اتوماتیک شیشه ای کشویی (اسلاید) را در نظر آورد ؛ دو درب که هر کدام دارای دو لت هستند و به شکل راس مثلث در مجاورت یکدیگر قرار گرفته اند. در سکوریت برقی زاویه دار یا مثلثی هر دو درب با یک اپراتور واحد کار می کنند.در این حالت، لت های ثابت در طرفین و لت های متحرک در مرکز قرار می گیرند. این لت ها در کنار یکدیگر یک زاویه می سازند. اساسا محدودیتی در ایجاد این زاویه وجود ندارد، اما به طور کلی این عدد می تواند بین ۹۰ تا ۱۷۵ درجه متغیر باشد. در سکوریت اتوماتیک مثلثی ورودی هایی با ظاهری چشم گیر برای ساختمان های مدرن ایجاد می کند. به علت زاویه دار بودن درب، امکان کنترل و نصب حسگر خطی وجود ندارد به همین خاطر سکوریت برقی زاویه ای از حسگر مایکروویو برای تشخیص حرکت بهره می گیرد. با استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی می توان از بیشترین میزان فضای ممکن برای عبور و مرور استفاده کرد. چرا که لت های ثابت به طور زاویه دار قرار گرفته اند و بنابراین بر خلاف درب های اتوماتیک شیشه ای کشویی، نیازی به درنظر گرفتن فضا برای آن ها نیست.درب های مثلثی مناسب ورودی مکان هایی هستند که با کمبود فضا مواجه اند یا ورودی ساختمان در کنج یا زاویه قرار دارد، و یا اینکه تاکید بصری بر ورودی ساختمان اهمیت دارد. همچنین می توان از این نوع درب اتوماتیک شیشه ای برای ساختمان هایی که معماری آن ها بر اساس زاویه های متعدد است و یا نیاز به ایجاد تنوع و زیبایی مدرن حس می شود، استفاده کرد. در شیشه ای مثلثی برای ساختمان ها، مراکز خرید، نمایشگاه های کالا و... استفاده می شود. با وجودی که این درب ها فضای کمی را اشغال می کنند، اما ورودی وسیعی ایجاد می کنند.

در اتوماتیک مثلثی در اصفهان | ایران فیدار

ویژگی های درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی

 • ظاهری مدرن همراه با بازشوندگی مناسب
 • قابلیت کنترل تردد و عبور و مرور
 • قابلیت اتصال باطری جهت برق اضطراری
 • بیشترین میزان فضای بازشو